Віталій Хиврич провів зустріч з мешканцями Костянтинівського району

06.01.2018


Виїзний прийом та звіт перед громадою був проведений з метою обговорення першочергового питання, стосовно функціонування та взаємодії новоствореного дільничного пункту на території Іллінівської сільської ради.

Зустріч пройшла в форматі – прийом громадян мешканців району, а тільки після цього обговорення актуальних питань із головою сільської ради та старостами.

Кожен понеділок мешканці міста приходять на прийом громадян до очільника Костянтинівської поліції для того аби поділитися проблемами, попросити поради та допомоги в ситуаціях, які складаються у повсякденному житті людей. Але територія обслуговування Костянтинівського відділення дуже велика, до складу якого входить не тільки місто, а й район. Тому не кожний, хто мешкає за межами міста, має можливість самостійно відвідати поліцію. Саме тому розроблений виїзний прийом громадян, згідно якого сьогодні відбулася зустріч начальника Віталія Хиврича та начальника відділу превенції Володимира Явтушенко із головою, старостами та жителями Іллінівської сільській раді.

Очільник звітував перед громадянами про виконану роботу правоохоронцями Костянтинівського відділення поліції за 2017 рік та обговорив алгоритм дій та взаємодію дільничних офіцерів поліції із мешканцями та самою сільською радою.

В цілому зустріч пройшла на позитиві та мешканці були задоволені приїздом очільника поліції та з радістю чекають на нього знову!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua