Правоохоронці Бахмута подарували дітям Новорічну казку (ФОТО)

24.12.2017


Незабутнє свято з яскравою ялинкою та казковими героями відбулося для дітей працівників Бахмутського відділу поліції. Привітати дітлахів з новим роком прийшли казкові герої.

Новорічні свята – завжди приємна пора: діти ще вірять в казку, а дорослі з радістю готові їм цю казку подарувати. Так, за ініціативою керівництва місцевого відділу поліції для дітей працівників було влаштоване новорічне свято.

Головними гостями на святі, якого з нетерпінням з року в рік чекають не тільки діти, а й дорослі, були Дід Мороз та Снігуронька. Вони подарували дітям не лише незабутні враження, а й подарунки.

Казкові герої тепло та по-домашньому зустріли своїх гостей, запросили на казку, яка продовжилась  запальними танцями, піснями та хороводами. Кожен, хто завітав на свято, залишився задоволеним – діти від веселощів та новорічних подарунків, батьки - від чудового настрою своєї малечі.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції