Придбавши товар через мережу Інтернет бахмутчанка втратила 11 тисяч гривень

05.12.2017


До поліції продовжують надходити повідомлення про шахрайські дії невідомих, які вимагають з покупців передоплату, а потім пропадають зі зв’язку.

Так, до чергової частини Бахмутського відділу поліції звернулась місцева жителька з повідомленням про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її коштами в сумі близько 11 тисяч гривень.

Потерпіла повідомив, що через Інтернет-сайт безкоштовних оголошень вирішила придбати собі дорогий гаджет. Жінка в телефонному режимі зв’язалась із продавцем та домовившись про купівлю, невідома запропонувала потерпілому перерахувати повну суму, що і зробила заявниця, та товару так і не отримала.

Відомості про вище вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці роблять все можливе, аби встановити зловмисників, щоб притягти їх до відповідальності та радять бути дуже обачними при придбанні товару в мережі Інтернет. Не перераховуйте гроші незнайомцям і за товар краще сплачуйте при його отриманні, переконавшись в його справжності та відповідності опису. Та якщо ви наважились на покупку, вимагайте від продавця копію паспорта, а для Інтернет - магазинів – реєстраційні документи суб’єкта господарювання. Вказані документи потрібні для перевірки відповідності банківських реквізитів даним продавця (шахраї зазвичай використовують банківські картки сторонніх осіб, тому звертайте увагу на розбіжність між анкетними даними продавця та власника карт рахунку).

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції