З початку року в Бахмуті в наслідок ДТП 10 осіб загинуло та 84 травмовано

03.12.2017


На цьому тижні Національна поліція України запустила соціальний проект «Керуй». Вказана акція покликана привернути увагу усіх учасників дорожнього руху до проблематики аварійності на дорогах. На жаль, статистика не втішна.

Так, з початку року лише в Бахмуті трапилося 71 ДТП, в яких 84 особи отримали тілесні ушкодження різного ступеню. Загинуло 10 чоловік. На жаль, серед вказаних потерпілих є й діти, таких пригод в місті було 5.

Проблема в тому, що водії і пішоходи, взагалі не поважають один одного. І перші, i другі порушують Правила дорожнього руху через безвiдповiдальнiсть та самовпевненість, яка заважає їм реально оцінити свої можливості на дорозі.

З боку працівників поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху, постійно здійснюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху.

Так, з початку року до адміністративної відповідальності притягнуто понад 674 автомобіліста за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Правоохоронці застерігають пішоходів та водіїв від необачних дій на дорозі та закликають суворо дотримуватися правил дорожнього руху, аби не створювати небезпечних ситуацій.

Шановні пішоходи, не треба покладатися на добру реакцію водія, на його знання правил дорожнього руху. Адже ще потрібно враховувати багато факторів, серед яких і погодні умови, і стан технічного оснащення транспортного засобу. Не ризикуйте життям і здоров'ям!

Шановні водії, перш за все, поважайте інших учасників дорожнього руху, особливо пішоходів. Адже Ви маєте перед ними перевагу, так як керуєте джерелом підвищеної небезпеки, а пішохід більш вразливий. Дякуємо тим водіям, хто чемно поступається дорогу пішоходам на пішохідних переходах. І не жене по дорогах, адже на цих самих дорогах пересуваються Ваші рідні та близькі.

Соціальний проект «Керуй!»

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції