Поліція Бахмута виявила пособника терористів, який мав поповнити ряди збройних сил України

30.11.2017


Три роки тому 27-річний житель Бахмутського району приєднався до незаконного збройного формування. Близько двох місяців він виконував вказівки загарбників. Нещодавно бойовик вирішив проходити службу в рядах ЗСУ, і якби не поліцейські, які вчасно встановили його кримінальне минуле, то вже сьогодні він би став військовослужбовцем.

Мешканець с. Парасковіївка Бахмутського району вступив у лави терористів у 2014 році. Спочатку він чергував на блокпості, а через два тижні йому було довірено здійснювати пропускний режим в захопленій терористами філії банківської установи.

Бойовик неодноразово виконував функції працівника правоохоронних органів, незважаючи на те, що законні представники тоді ще міліції України не переставали виконувати своїх службових обов’язків.

- Ми розповідали жителям, що ми законна влада, - розповідає колишній бойовик.

Через два місяці найманець розчарувався в «руському мирі» побачивши, що ватажкам потрібні лише гроші, які вони отримували незаконним шляхом, і покинув лави бандформування.

Як розповів начальник Бахмутського відділу Юрій Попов, - чоловік вважав, що його минуле залишилося непоміченим, і нещодавно оформив усі необхідні документи для служби у Збройних силах України. І вже сьогодні він мав виїжджати до місця дислокації.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

З початку року поліцією Бахмута затримано 22 учасника незаконних збройних формувань. 18 з них вже оголошено про підозру за ст. 260 КК України.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції