Коли горілка рідніша за власну дитину: через оковиту мати геть забула про свою маленьку донечку

16.11.2017


Поки мати-одиначка намагалася влаштувати своє життя зі співмешканцем за допомогою спиртного, за трирічною дитиною доглядала небайдужа сусідка. Поліцейські вчасно виявили факт недбалого відношення до малолітньої, чим попередили можливі трагічні наслідки. Наразі дитина перебуває в медичному закладі, а стосовно горе-матері складений адміністративний протокол.

До служби у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації надійшло повідомлення із Клиновської сільської ради про те, що в одній із сімей дитина росте в неналежних умовах. За вказаною адресою виїхали соціальні працівники разом зі працівниками ювенальної превенції місцевого відділу поліції.

На жаль, інформація підтвердилась. На момент візиту дитини вдома не було. Гостей зустріла мати, яка перебувала в стані алкогольного сп’яніння, а навколо були сліди нещодавнього застілля. 32-річна жінка пояснила правоохоронцям, що за дитиною вона попросила доглянути сусідку, щоб вона «не заважала».

Оглянувши приміщення, поліцейські переконалися, що дівчинка справді росла в будинку, більше схожому на смітник: всюди страшенний бруд і безлад. Порожніх пляшок з-під алкоголю — більше, ніж дитячих іграшок. Ліжечко для дитини застелене брудною білизно. Продукти харчування відсутні.

Знайшовши дитину в сусідньому будинку, поліцейські побачили перед собою худесеньку дівчинку, в брудному одязі, з немитою головою та брудом під нігтями. При спілкуванні з дитиною все стало зрозуміло: мати зовсім не приділяє уваги маленьких, не займається її вихованням. Як ще можна було пояснити той факт, що ані дитина, ані дорослі не пам’ятають коли дівчина приймала водні процедури і коли в останнє на неї одягали чисту білизну. Крім того дівчина не відвідає дошкільний навчальний заклад.

Заходи були прийняті негайно. У зв'язку з неможливістю мешкання дитини у нелюдських умовах, комісією було прийнято рішення про її госпіталізацію в дитячу лікарню. Зараз життю і здоров'ю дівчини ніщо не загрожує. Найближчим часом маленька пацієнтка пройде повне медичне обстеження.

Стосовно матері був складений адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції