Керівництво обласного управління проаналізувало роботу поліції Бахмута за 10 місяців

15.11.2017


Заступник начальника ГУНП Донецької області Василь Остапчук спільно з тимчасово виконуючим обов’язки начальника Бахмутського відділу поліції Ярославом Меженим підвели підсумки діяльності правоохоронців, позначили недоліки та перспективні напрямки їх роботи.

Присутні заслухали представників блоку кримінальної поліції, відділів превентивної діяльності та слідства. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників.

З початку року до поліції надійшло 21890 повідомлень від громадян, що на 3000 більше ніж за аналогічній період минулого року. Все більше людей звертається в поліцію в будь-якій складній ситуації і отримують допомогу. Адже в регіоні, де тривають бойові дії, функції поліцейських не обмежуються протидією злочинності та охороною правопорядку. Така тенденція свідчить про зростання довіри громадян, які відчувають себе в безпеці.

З початку року на території Бахмутського відділу поліції було скоєно 20 вбивств, одне з них поки залишається нерозкритим. З 16 фактів завдання тілесних ушкоджень (тяжких та середньої тяжкості) розкриті всі, розкрито 20 грабежів з 21, та 2 розбої з 2 зареєстрованих. 

При цьому заступник начальника поліції області звернув увагу на необхідність активізації роботи карного розшуку щодо розкриття шахрайств. Хоч на сьогоднішній день за даним видом злочину вже намічається  позитивна динаміка і громадяни стають більш пильними, шахрайство все одно залишається одним із найпоширеніших видів злочинів. За 10 місяців поточного року Бахмутським відділом поліції було зареєстровано 50 таких випадків. 

Окремий напрямок роботи поліції - затримання і притягнення до відповідальності учасників незаконних збройних формувань – з початку року затримано 18 таких осіб.

За 10 місяців правоохоронці вилучили з незаконного обігу 1 гвинтівку, 2 пістолета, 41 вибухову речовину та 13 детонаторів. Також у населення було виявлено 53 гранати та близько 4 тисяч патронів різних калібрів.

Полковник поліції Остапчук наголосив, що роботу в даному напрямку слід активізувати, так як на території обслуговування велися активні бойові дії з терористами і "на руках" у населення зберігається ще чимало одиниць зброї і боєприпасів. Крім того, поліцією періодично реєструються нещасні випадки при самостійній розбиранні або неправильному зберіганні вибухонебезпечних предметів, які призводять до травмування та загибелі громадян.

Оперативники, які займаються боротьбою з незаконним обігом наркотичних речовин на території обслуговування, доповіли про притягнення до кримінальної відповідальності 6 правопорушників за збут наркотиків, а також 79 - за їх зберігання. Зусиллями співробітників поліції було знищено 10 посівів конопель та припинено діяльність 4 притонів.

Крім того була проаналізована робота блокпостів та ГРПП. До складу ГРПП входять досвідчені правоохоронці з числа представників превентивного блоку, карного розшуку, чергових частин, секторів логістики і офіцери поліції, які до цього входили до складу відділу з нагляду за безпекою дорожнього руху. В добу заступають 7 таких екіпажу, які патрулюватимуть свою ділянку обслуговування. 

Завдання, які стоять перед поліцейськими, залишаються незмінними, в першу чергу це забезпечення безпеки громадян та запобігання злочинів, а також надання допомоги всім, хто цього потребує.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції