В ході відпрацювання у мешканця Бахмутського району виявлено боєприпаси і наркотики

11.11.2017


Гранатомет та запали зберігав 30- річний мешканець с. Яковлівка неподалік від власного дому у сусідській занедбаній будівлі. «Знайшов», - розповів зловмисник правоохоронцям, а ось коноплі він ще не встиг підготувати, а у вигляді гілок зберігав для власного вживання.

У регіоні триває спецоперація «Зброя». Мета – не допустити витоку зброї із зони АТО та попередити нещасні випадки та вчинення злочинів з використанням зброї та боєприпасів.

В рамках відпрацювання співробітниками Бахмутського відділу поліції було отримано інформацію про те, що 30 – річний мешканець Бахмутського району може зберігати в себе заборонені предмети.

В ході обшуку занедбаного будинку неподалік від помешкання власника, поліцейські виявили та вилучили гранатомет та п’ять запалів.

Чоловік зізнається, що боєприпаси він знайшов на околицях населеного пункту, та залишив собі на пам’ять. Заховавши небезпечні предмети не за місцем мешкання, він сподівався уникнути відповідальності за незаконне зберігання боєприпасів.

Крім того в домогосподарстві чоловіка поліцейські виявили гілки висушеної коноплі, які він зберігав для власного вживання.

Відомості за обома фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу» та ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що добровільна здача зброї, боєприпасів, вибухових речовин і пристроїв в поліцію не тільки звільняє громадян від кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, а й запобігає трагічні наслідки від неправильного поводження або зберігання заборонених предметів.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції