Виїхавши на сімейну сварку правоохоронці Бахмута вилучили набої та наркотики

07.11.2017


Під час врегулювання побутового конфлікту поліцейські виявили коноплю та набої. За незаконне володіння боєприпасами та пристрасть до наркотичної речовини відносно правопорушника відкрито два кримінальних провадження.   

Ввечері до чергової частини поліції надійшло повідомлення по сімейний скандал. Який відбувається між співмешканцями. Жінка, яка зателефонувала повідомила, що її цивільний чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння та висловлюється нецензурною лайкою. Правоохоронці, які виїхали на сімейний конфлікт, під час з’ясування обставин побачили у приміщенні дерев’яний лоток, в якому сушилась конопля, а на підвіконні три упаковки з набоями різного калібру. 

Сімейний «агресор» зберігав набої про всяк випадок, а коноплю вживав сам потайки від співмешканки.  

Відносно чоловіка відкрито два кримінальних провадження за попередньою кваліфікацією  за ч. 1 ст.  263 «Незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу» Кримінального кодексу України, та ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції