На вокзалі Бахмута поліцейські затримали чоловіка, який намагався вивезти на мирну територію набої та артилерійський порох

04.11.2017


Заборонені предмети вилучені, загроза для мирних громадян нейтралізована. Чоловікові загрожує кримінальна відповідальність.

Вчора під час несення служби на автовокзалі Бахмута поліцейськими було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 175-1 «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях» Кодексу України про адміністративні правопорушення у відношенні 27 - річного чоловіка, який палив в невстановленому місці. При складанні правоохоронцями протоколу чоловік став проявляти занепокоєння. В ході огляду його речей правоохоронці виявили ретельно заховані набої до автомату та артилерійський порох.

Наразі заборонені предмети вилучено і буде спрямовано на експертизу. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за незаконне зберігання боєприпасів (ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України). Максимальне покарання, передбачене санкцією вказаної статті, - до 7 років позбавлення волі.

Правоохоронці вкотре нагадують мешканцям та гостям міста про небезпеку, що криється при необачному поводженні з боєприпасами та зброєю. Добровільне роззброєння передбачає звільнення від кримінальної відповідальності згідно з ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції