16 одиниць зброї, 8 гранат та більше півтисячі патронів здано мешканцями Бахмута під час місячника добровільної здачі зброї

01.11.2017


З метою протидії незаконного розповсюдження зброї, боєприпасів, вибухових речовин та профілактики злочинів з їхнім використанням з 1 жовтня, на території Донецької області проводився місячник добровільної здачі небезпечних предметів. В обмін на незареєстровані зброю або боєприпаси правоохоронці, згідно з діючим законодавством, гарантують таким особам звільнення від кримінальної відповідальності.

Перш за все завдяки взаємодії між поліцією та населенням зростає кількість громадян, які не залишають у своїх домівках знайдені небезпечні предмети, а повідомляють про це в правоохоронні органи. Варто підкреслити, що така організація роботи правоохоронців допомагає своєчасно запобігати трагічним наслідкам в результаті детонації пристроїв і вчиненню правопорушень з використанням нелегальної зброї.

Так, за час проведення місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин, мешканці міста та району добровільно здали до поліції 8 одиниць вогнепальної зброї, 507 патронів до зброї армійських зразків, 5 одиниць холодної зброї, 3 газових пістолета ,а також 8 одиниць гранат.

Наряду з цим вкотре треба нагадати що, при знаходженні зброї, боєприпасів або вибухових речовин негайно необхідно звертатись до поліції. Добровільна здача небезпечних предметів звільняє від кримінальної відповідальності. Цим ви можете уникнути проблем із законом для себе і запобігти тяжким наслідкам для оточуючих.

Поліція наголошує, що незаконне зберігання зброї та боєприпасів тягне за собою кримінальну відповідальність. Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.

Якщо ви маєте інформацію щодо можливого зберігання нелегальної зброї сусідами, родичами або іншими особами, Ви маєте можливість анонімно повідомити про таких осіб на лінію «102».

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції