Поліцейські затримали у Бахмуті нелегального мігранта, який скоїв грабіж

30.10.2017


Іноземець, незаконно перебуваючи на території України, пограбував чоловіка в Бахмуті посеред білого дня. Правопорушник був затриманий нарядом поліції в рамках операції «Мігрант», коли намагався виїхати з награбованим з міста.

Зловмисник вистежив чоловіка у магазині, пішов за ним та вже на вулиці підбіг і вихопив барсетку з грошима.

Потерпілий відразу набрав номер поліції і розповів про події, чітко описавши нападника. Поліцейськими був задіян комплекс заходів по блокуванню всіх можливих шляхів відходу злочинця. Орієнтуючись на прикмети підозрюваного, місто прочісували оперативники та наряди поліції швидкого реагування.

Наступного дня в поле зору правоохоронців, які несли службу на автовокзалі потрапив іноземець, що не мав при собі документів. Чоловік підпадав під опис грабіжника, тому одразу був затриманий. При перевірці були виявлені докази його причетності до злочину.

25-річний громадянин Азербайджану незаконно перебував на території України та гостював у своїх родичів в Бахмуті.

Частину викраденого вже повернуто власнику. За даним фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж), за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Нагадуємо, швидке звернення до поліції, якщо ви стали жертвою злочину, значно збільшує шанси його розкриття.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції