У Бахмуті поліцейські виявили двох мігрантів

28.10.2017


Вчора поліцейські, спільно з працівниками Державної міграційної служби, виявили особу, яка незаконно перебуває в Україні. В ході операції з’ясувалося, що цей чоловік емігрував з РФ ще в 2014 році, а термін законного перебування цього громадянина в Україні – давно закінчився.

Відносно правопорушника було складено адмінпротокол за ст. 203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Працівники Державної міграційної служби винесли постанову про примусове повернення чоловіка до країни громадянства. У випадку, якщо він не виконає постанови, буде складено адмінпротокол і вже суд визначить скільки років йому буде заборонено перетинати кордон України. Росіянина  тоді депортують з України – примусово.

Також в  рамках операції «Мігрант» поліцейськими затримано громадянина Азербайджану, який з 2010 року незаконно перебуває на території нашої держави. Відносно азербайджанця складений відповідний адміністративний протокол, який скерований до Державної міграційної служби для винесення остаточного рішення.

Як пояснив начальник Бахмутського відділу поліції Юрій Попов, наразі триває операція «Мігрант», в рамках якої працівники поліції, співпрацюючи з Державною міграційною службою, виявляють громадян інших країн, які незаконно перебувають в Україні. Операція триватиме до кінця року.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції