Представники Червоного Хреста навчали правоохоронців Бахмута надавати першу медичну допомогу постраждалим (ФОТО)

24.10.2017


Завдяки активному сприянню ГУНП в Донецькій області, підтримці Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та високому професіоналізму інструкторів Товариства Червоного Хреста України, для співробітників ввірених підрозділів Краматорської та Бахмутської поліції, пройшов семінар по підготовці кваліфікованих спеціалістів по наданню першої допомоги.

Спочатку представники Червоного Хреста розповіли про появу своєї організації в Україні, напрямки її діяльності та функції. Далі за допомогою навчальних манекенів медичні сестри навчали правоохоронців проводити серцево-легеневу реанімацію, демонстрували способи зупинки кровотечі, особливості транспортування потерпілого та показували, як правильно покласти постраждалу людину у відновне положення, а також як слід діяти при різних травмах, переломах кісток, кровотечах, опіках, зупинці дихання, утопленні, синдромі здавлювання, шоковому стані. Тож кожен з присутніх міг на практиці спробувати застосувати набуті знання, щоб у разі необхідності мати всі необхідні навики надання домедичної допомоги до прибуття лікарів.

По закінченню курсу лекцій, правоохоронці отримали сертифікати міжнародного зразка, що підтверджують  спроможність поліцейських на кваліфіковане надання першої допомоги.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції