Гранатомет «про всяк випадок». В Бахмутському районі обеззброєно мешканця

21.10.2017


Нещодавно до Бахмутського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що мешканець с. Трипілля зберігає вдома боєприпаси.

В ході санкціонованого обшуку на кухні правоохоронці виявили та вилучили гранатомет РПГ-22. Встановлено, що власник помешкання на початку жовтня знайшов небезпечний предмет в лісопосадці та замість того, щоб повідомити про це до поліції, приніс його до дому «про всяк випадок».

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Наголошуємо, що згідно з ч. 3 цієї ж статті у разі добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, громадянам гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.

Зі всіма питаннями або якщо ви маєте інформацію щодо можливого зберігання нелегальної зброї громадянами, звертайтеся до працівників дозвільної системи або на лінію "102".

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції