Правоохоронці Бахмута ведуть боротьбу зі стихійною торгівлею

20.10.2017


Стихійна торгівля - явище, характерне для багатьох українських міст, і Бахмут, на жаль,  не виняток. Боротьба зі стихійною торгівлею в Бахмуті ведеться вже не перший рік. Ця проблема постійно знаходиться на контролі представників виконкому, правоохоронців, журналістів, і навіть звичайних городян, які зверталися до влади з проханням прибрати "стихійників" з вулиць міста.

Тому поліцейські регулярно проводять рейди, виявляють «стихійних» порушників, проводять з ними роз'яснювальні бесіди, а багатьох притягують до адміністративної відповідальності.

Один із таких заходів сьогодні провели дільничні інспектори Бахмутського відділу поліції спільно з міською владою  на вулиці Ювілейна. Метою якого є наведення порядку на вулицях міста та виявлення порушників, які торгують у невстановлених місцях. Згідно із статтею 160 "Торгівля з рук у невстановлених місцях" Кримінального кодексу України,  правоохоронці попереджають городян про адміністративну відповідальність, яка  передбачає покарання у вигляді різного розміру штрафу у тому числі з конфіскацією предметів продажу. Під час інспектування дільничними офіцерами  поліції складено 2  адміністративні матеріали за торгівлю з рук у невстановленому місці.

Боротьба зі стихійною роботою здійснюється правоохоронцями планомірно і буде проводитися до тих пір, поки в місті буде не наведений порядок. А продавці і покупці нарешті усвідомлять, що продавати і купувати продукти в несанкціонованих місцях небезпечно для здоров'я. Адже продукти продаються прямо з землі і не проходять санітарну експертизу, а це може привести до різних інфекційних захворювань.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції