Генерал Семенишин відвідав навчальні заклади на лінії розмежування

12.10.2017


У Авдіївці очільник поліції Донеччини поспілкувався з учнями школи №1, що у старій частині міста, а в Мар’їнці – побував у якості гостя на заході, присвяченому Дню захисника України.

Вікна, залатані від осколків снарядів, мішки з піском та підготовлені бомбосховища – у таких умовах навчаються діти у населених пунктах, що час від часу піддаються обстрілам бойовиків. У деяких з навчальних закладів двері й зовсім наглухо зачинені…якщо вони є…

Так в Адвіївці 2 з 7 шкіл не прийняли цього року жодного учня. Діти розподілені по іншим закладам. Всього ж у місті навчаються 1237 школярів.

Вчора генерал Семенишин завітав до авдіївської школи №1, яка знаходиться у старій частині міста. Найгарячіше тут було на початку 2017 року, коли не було світла та опалення, а бойовики щодня гатили, не обираючи місця та часу. На щастя, прямих влучень у навчальний заклад не було, а тому про війну тут нагадують лише посічені осколками стіни.

Микола Семенишин разом очільником поліції Хмельниччини Василем Віконським, відвідали навчальний заклад на запрошення найактивнішої учнівської молоді – учасників «Ліги майбутніх поліцейських».

Двом керівникам провели екскурсію до етнографічного шкільного музею, а школярі влаштували гостям театралізовану народну виставу, після чого усі разом – поліцейські, педколектив та учні – говорили про патріотизм та необхідність поширення українських традицій, мир та війну, а також ділилися планами на майбутнє та своїми бажаннями.

У Авдіївці на генерала чекала ще одна зустріч – з активом місцевої «Ліги майбутніх поліцейських», які й запросили Миколу Семенишина у гості, аби познайомитися та поділитися своїми досягненнями.

Найбільш зруйноване війною місто Мар’їнка. Тут люди насправді відчувають, що означає слово «захисник». Поліцейські та військовослужбовці, що тримають оборону населеного пункту, - докладають максимум зусиль, аби стримувати агресію та допомагати жителям. А тому вже сьогодні, за кілька днів до офіційної дати свята, тут відзначають День захисника України. Зокрема святкові заходи пройшли у загальноосвітній школі №2. Серед гостей були присутні представники районної влади, керівник районної ВЦА Володимир Мороз та очільник поліції Донеччини Микола Семенишин.

- Дуже знаково, що напередодні Дня захисника України ми знаходимося у вашій школі, тому що захисниками насправді є ви. Ваші очі, ваш спів і щирість ваших сердець рухає військовослужбовців, правоохоронців, військово-цивільну адміністрацію служити і захищати, - відзначив генерал.

Крім того, він підкреслив, що саме ця школа є засновником молодіжного руху «Ліга майбутніх поліцейських», яка сьогодні є прикладом патріотизму для молоді з усієї України.

На присутніх чекали яскраві виступи шкільних колективів, українські вірші у виконанні учнів школи, а також гості приймали слова вдячності за цілодобову підтримку і за небайдужість до долі країни.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua