На КПВВ «Майорське» службовий собака «унюхав» наркотики

12.10.2017


Переселенець з окупованої території на власному автомобілі намагався перевезти наркотики, але правоохоронці разом із своїм помічником – службовим собакою попередили цю спробу.

Поліцейські зупинили легковий автомобіль для звичайної перевірки.  Натренована службова собака, яка разом з кінологам несла служби на контрольно пропускному пункті вїзду - виїзду,  сіла поруч з автівкою, що вказувало на те, що в транспортному засобі можуть знаходитись заборонені предмети – наркотики, зброя, вибухівка чи інше.

Поліцейські почали перевіряти транспортний засіб чоловіка і під сонцезахисним козирком знайшли медичний шприц, заповнений рідиною жовтого кольору. 43-річний чоловік пояснив, що наркотики приготовив самостійно для власного вживання.

Наркотична речовина вилучена та направлена на експертизу.

За вказаним фактом порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції