Роль родини у формуванні особистості неповнолітнього

12.10.2017


Під таким гаслом пройшли батьківські збори у Торецькому професійному ліцеї, на які були запрошені співробітниками ювенальної превенції місцевої поліції.

Метою даного заходу було проведення профілактичних бесід з батьками учнів: пропаганда здорового способу життя та формування законослухняного поводження підлітків. Під час бесіди було розглянуто багато питань, основні з яких - покращення дисципліни, посилення контролю за дітьми в навчальному закладі та в побуті, адміністративна відповідальність неповнолітніх, жорстоке поводження з дітьми, вживання наркотичних та алкогольних речовин неповнолітніми.

Разом з інспекторами превенції на заході був присутній поліцейський психолог. В ході зустрічі співробітники поліції звернули особливу увагу на роль родини у формуванні особистості, наголосили, що роз’яснення норм поведінки що є першочерговим обов’язком батьків, а невиконання чи неналежне виконання батьківського обов’язку підпадає під статтю адміністративного кодексу ст. 184 КУпАП.

Торецьке відділення поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua