68 набоїв та 18 гранат здано мешканцями Костянтинівки в перші дні місячника добровільної здачі зброї

09.10.2017


Поліцейські Костянтинівки систематично виявляють правопорушників, які нехтують правилами безпеки та піддають смертельній загрозі своє та чуже життя. Кожен день правоохоронці несуть службу в посиленому варіанті на автошляхах, залізничних та автовокзалах, вулицях населених пунктах, службах експрес-доставки, аби зброя не потрапляла до мирних регіонів країни, та не завдала мирним мешканцям горя та трагічних наслідків.

На жаль, поліцейські майже щодня виявляють правопорушників, які нехтують правилами безпеки та все ж таки зберігають смертоносні речі. Основним різновидом боєприпасів, які тримають при собі правопорушники, є бойові гранати. Це дуже небезпечна річ, при необережному поводженні з якою може загинути не тільки власник, а й оточуючі на відстані до 20-50 метрів.

В багатьох випадках завдяки оперативній роботі поліцейських трагічних наслідків вдається уникнути. Своєчасно зреагувавши на отримані оперативні дані правоохоронці вилучають зброю та вибухонебезпечні предмети, не даючи їх власникам можливості скористатись ними.
Але є й такі громадяни, які проявляють активну позицію та дізнавшись, добровільно здають заборонені предмети. Так, днями до поліції звернувся місцевий мешканець 1971 року народження, який приніс та здав патрони калібром 5,45 в кількості 58 штук та 10 штук мисливських патронів. А ось інший мешканець міста, щоб захистити оточуючись від нещасного випадку, зберегти як своє так і чуже життя, знайшовши небезпечні предмети, одразу подзвонив до поліції. В результаті було вилучено корпус від гранати Ф-1, гранату ВОГ та гранати до АГС в кількості 16 штук.

Наряду з цим вкотре треба нагадати що, в рамках проведення місячника громадяни можуть як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації. При знаходженні зброї, боєприпасів або вибухових речовин негайно необхідно звертатись до поліції. Добровільна здача небезпечних предметів звільняє від кримінальної відповідальності. Цим ви можете уникнути проблем із законом для себе і запобігти тяжким наслідкам для оточуючих.
Поліція наголошує, що незаконне зберігання зброї та боєприпасів тягне за собою кримінальну відповідальність.

Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.

Якщо ви маєте інформацію щодо можливого зберігання нелегальної зброї сусідами, родичами або іншими особами, Ви маєте можливість анонімно повідомити про таких осіб на лінію «102».

Ця операція триватиме до кінця жовтня місяця 2017 року.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua