Генерал Семенишин проінспектував роботу Бахмутського відділу поліції

07.10.2017


Сьогодні під час робочої наради у Бахмуті начальник поліції Донецької області Микола Семенишин підбив підсумки роботи підрозділу за 9 місяців та обговорив пріоритетні напрямки подальшої роботи.

Микола Семенишин окреслив основні вимоги до роботи поліції Донеччини, серед яких належне реагування на всі повідомлення, покращення розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, протидія незаконному обігу зброї, наркотиків, торгівлі людьми.

В ході наради генерал розглянув результати роботи колективу Бахмутського відділу поліції та заслухав керівників кримінального та превентивного блоків.

За 9 місяців працівниками Бахмутської оперативної зони розкрито 16 умисних вбивств з 17, всі 13 фактів тяжких тілесних ушкоджень. Виявлено 43 факти вилучення нелегальної зброї, боєприпасів та вибухівки, 19 учасників незаконних збройних формувань. Припинено 130 наркозлочинів, з яких 11 - збут наркотиків. Розшукано 53 злочинця, які перебували у розшуку.

Очільник поліції Донеччини відзначив роботу підрозділу з розкриття тяжких злочинів та протидії незаконному обігу зброї, однак зауважив, що є ще, над чим працювати. Зокрема наголосив на необхідності посилення профілактичної роботи в сфері протидії шахрайству, крадіжок, безпеки дорожнього руху.

Також генерал поставив завдання створити високопрофесійний кадровий склад, здатний якісно надавати поліцейські послуги.

- Колектив робочий, потенціал є, але дуже важливо, щоб ми працювали на результат. З цією метою прийнято рішення про комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання Донецької області, яке проводитиметься з 9 по 24 жовтня, - підсумував Микола Семенишин.

У відпрацюванні будуть задіяні всі служби та за кожним напрямком діяльності поліції будуть чітко визначені завдання, спрямовані на підвищення безпеки в регіоні.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції