У Бахмуті після чергової «вилазки» затримано групу кваліфікованих квартирних злодіїв

29.09.2017


Відмички, ключі та рукавички – це все, що потрібно було банді злочинців, аби залишати ні з чим мешканців Донеччини. Співробітники карного розшуку поліції майже місяць займалися розробкою оперативної комбінації, яка б дозволила затримати їх «на гарячому». Стратегія спрацювала: шляхи відходу крадіїв було блоковано, щойно викрадений сейф з грошима – вилучено.

До поліцейських надійшла інформація про те, що у Бахмуті ось-ось буде вчинено крадіжку з помешкання. Оперативники взяли в роботу цей факт. Поки зловмисники готувалися до справи та відстежували квартиру, маршрут пересування мішені та її сусідів, розшуковці сиділи у засідці.

В день злочину поплічники дочекалися, поки потерпілі підуть у справах, а заодно не буде й свідків, які б, почувши сторонні звуки, набрали 102. А далі потрапили в квартиру, підібравши ключ, і викрали сейф з грошима. Поклавши його до машини, товариші сподівалися поїхати, але дорогу було перекрито правоохоронцями.

Наразі встановлено, що двоє підслідних раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. Один вислуховував вирок суду тричі, інший – двічі. Обидва перевіряються на причетність до вчинення інших подібних кримінальних правопорушень.

Беззаперечні докази їхньої провини – ключі, відмички, рукавички та викрадене – вилучено. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 «Кримінального кодексу України», за що передбачено до 6 років позбавлення волі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції