Майже півтисячі кущів коноплі вирощував місцевий мешканець в прифронтовому Торецьку

17.08.2017


З початку літа тривають оперативно-профілактичні заходи в рамках операції під умовною назвою «Мак». В Торецьку протягом оперативних заходів було задокументовано 14 фактів незаконного вирощування наркотичних рослин.   

Так днями дільничними офіцерами Торецького відділення поліції під час несення служби була отримана інформація про те, що місцевий мешканець вирощує наркотичну речовину, коноплю. Співробітники поліції навідалися до помешкання 59-річнго чоловіка та під час огляду подвір’я на газонах правоохоронці виявили рослини коноплі.

Місцевий мешканець вирощував близько 463 кущів заввишки до двох метрів та завіряв поліцейських, що наркотики йому були потрібні для власного вживання, і він не мав наміру їх збувати. Вилучені рослини направленні на дослідження до експертно-криміналістичного центру.

Слідчим відділом проводиться досудове розслідування за ознаками ч. 2 ст. 310 (посів чи вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу.

Нагадуємо, що операція під умовною назвою «Мак» триває до кінця серпня. Головна мета правоохоронців - ліквідувати наркотичну сировину на стадії її зростання та посилити боротьбу з незаконним обігом наркотиків в цілому.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua