Начальник поліції Костянтинівки перевірив поліцейських свого відділення, які несуть службу у Новолуганському

17.08.2017


 

З січня цього року було звільнено смт. Новолуганське Бахмутського району від незаконних збройних формувань, яке зараз знаходиться на передовій позиції.  У зв’язку з чим, поліцейських Костянтинівки постійно відряджають до зазначеного селища для несення служби.

 Так, і в цьому місяці, вони спільно із поліцейськими Бахмута направились у відрядження до смт. Новолуганське у складі зведеного загону поліції. Там поліцейські цілодобово несуть службу по охороні публічного порядку, у складі слідчо – оперативних груп документують правопорушення та запобігають їх вчиненню, а також, допомагають людям у побутовому плані.
Вчора начальник поліції Костянтинівки Віталій Хіврич спільно із заступником Артемом Кузнєцовим перевірили несення служби своїми підлеглими у Новолуганську, в ході якої були встановлені умови життя в яких живуть поліцейські, поцікавились оперативною обстановкою в місті. Також, поліцейські розповіли своїм начальникам про кількість обстрілів на передовій лінії. Очільник поліції поспілкувався із громадянами, які позитивно відгукувалися про наших поліцейських, зазначали що вони миттєво реагують на їх повідомлення, надають допомогу.

Незважаючи на те, що в Костянтинівці місцеві поліцейські цілодобово несуть службу, вони регулярно відбувають у відрядження до «гарячих точок» Донецької області для забезпечення охорони та порядку.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua