Лігівці Бахмута прийняли участь у вихованні підлітків, які скоїли правопорушення

15.08.2017


За запрошенням служби з питань пробації, ювенальні поліцейські та учасниця ліги поспілкувались з дітьми, які в минулому скоїли правопорушення.

Поліцейські ювенальної превенції Бахмутської поліції з представниками Ліги Майбутніх Поліцейських та провели профілактичну бесіду з неповнолітніми правопорушниками, які скоїли кримінальні правопорушення та перебувають на профілактичному обліку.

Як відомо, профілактика – кращий спосіб попередження скоєння злочинів, особлива, якщо йдеться про підростаюче покоління.

Правоохоронці обговорили з підлітками нагальні питання щодо недопущення порушень чинного законодавства та необдуманих вчинків, що приводять до тяжких наслідків, а також про заходи безпеки, додержання яких допоможуть убезпечити підлітків від злочинних зазіхань.

Працівники поліції ознайомили присутніх з найбільш розповсюдженими проблемами з законом, які виникають у їх однолітків. Одно із поширених правопорушень серед підлітків є паління цигарок, вживання слабоалкогольних напоїв та пива в громадських місцях, перебування в розважальних закладах після 22:00 без супроводу дорослих».

Крім того з присутніми жваво обговорювались питання дотримання прав та обов’язків неповнолітніх не тільки в навчальному закладі, але і вдома. Особлива увага при цьому приділялася обговоренню на тему родинних та загальнолюдських цінностей і розваг в Інтернеті та профілактиці небезпечних ігор в соціальних мережах. Після закінчення лекції діти жваво обговорювали питання, що їх цікавлять.

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції