В Костянтинівці добровільно здано 2 одиниці зброї та 140 набоїв

14.08.2017


З метою протидії незаконного розповсюдження зброї, боєприпасів, вибухових речовин та профілактики злочинів з їхнім використанням з 7 серпня розпочався місячник добровільної здачі небезпечних предметів. В обмін на незареєстровані зброю або боєприпаси правоохоронці, згідно з діючим законодавством, гарантують таким особам звільнення від кримінальної відповідальності.

В рамках проведення місячника громадяни можуть як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

Так до поліції звернулись два громадянина, які видали дві рушниці, які зберігались незареєстрованими, та ще поліцейським принесли 140 набоїв.    

Наряду з цим вкотре треба нагадати що, при знаходженні зброї, боєприпасів або вибухових речовин негайно необхідно звертатись до поліції. Добровільна здача небезпечних предметів звільняє від кримінальної відповідальності. Цим ви можете уникнути проблем із законом для себе і запобігти тяжким наслідкам для оточуючих.

Поліція наголошує, що незаконне зберігання зброї та боєприпасів тягне за собою кримінальну відповідальність. Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.

Якщо ви маєте інформацію щодо можливого зберігання нелегальної зброї сусідами, родичами або іншими особами, Ви маєте можливість анонімно повідомити про таких осіб на лінію «102».

Ця операція триватиме до 31 серпня 2017 року.             

Костянтинівське відділення поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua