У Бахмутському відділі поліції відсвяткували другу річницю створення Національної поліції України

11.08.2017


На центральній площі Бахмута відбулися урочисті заходи з нагоди другої річниці з дня створення Нацполіції, яка була заснована 4 серпня 2015 року. Привітати правоохоронців прийшли представники міської та районної влади, пенсіонери ОВС та «ліга майбутніх поліцейських.

Служба в поліції пов'язана з великим ризиком, з ризиком для життя, з необхідністю в будь-який час дня і ночі реагувати на дуже непрості, позаштатні ситуації і завжди дотримуватися і проявляти мужність, витримку, самовладання. Зараз перед співробітниками поліції як ніколи стоять складні завдання. Суспільство дуже уважно ставиться до роботи поліції і чекає серйозних результатів в боротьбі зі злочинністю та тероризмом.

Зі словами вдячності до правоохоронців звернулися представники міської та районної влади Бахмута. Вони відзначили Почесними грамотами та Подяками співробітників поліції за їх сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в охорону правопорядку міст та з нагоди другої річниці створення Національної поліції України.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua