Свідомі мешканці Бахмута добровільно здають до поліції небезпечні знахідки

10.08.2017


Сьогодні до Бахмутського відділу  поліції звернувся 45- річний місцевий житель, який знайшов поблизу околиці міста майже 100 штук патронів різного калібру. Чоловік, розуміючи небезпеку знахідки, добровільно видав боєприпаси поліцейським. Своїм вчинком чоловік не тільки звільнився від відповідальності за незаконне зберігання боєприпасів, але і попередив можливі негативні наслідки необачного поводження з небезпечними предметами.

Аналогічно поступив і його однолітка, який добровільно видав правоохоронцям гранату до підствольного гранатомету.

Правоохоронці ще раз нагадують, що згідно з ч. 3 статті 263 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності. Поліція закликає жителів здавати зброю і боєприпаси, які незаконно зберігаються, в підрозділи дозвільної системи та територіальних органів поліції за місцем проживання.

Добровільно видавши незареєстровану зброю, боєприпаси, громадяни не лише звільняються від відповідальності за незаконне зберігання зброї, але й мають можливість оформити добровільно видану зброю в особисту власність.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції