На території Вуглегірської ТЕС знайдені фрагменті мін

07.08.2017


Сьогодні до чергової частини Бахмутської поліції надійшло повідомлення про те, що на території станції біля мазутних цистерн виявлені фрагменти мінометних мін. Поліцейські взяли під охорону місце виявлення предметів до приїзду спеціалістів. Під час обстеження ділянки фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій вилучили хвостовики мінометних мін 120 та 80 калібру для подальшої утилізації.

Поліцейські нагадують: при виявленні підозрілих предметів ні в якому разі не можна підходити, чіпати чи пересувати його. Треба негайно припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця. Про знахідку терміново повідомити до поліції за номером 102 або у відділ з питань надзвичайних ситуацій за номером 101.    

Не забувайте, що легковажне та необережне поводження з вибухонебезпечними предметами неодноразово призводило до загибелі або каліцтва як дітей, так і дорослих.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції