Дві наркоплантації ліквідовано за добу Бахмутськими поліцейськими (ФОТО)

04.08.2017


Жінка у Часів-Ярі та чоловік у прифронтовому с. Луганському вирощували коноплі для власних потреб. Під час огляду земельних ділянок було виявлено та вилучено понад 90 кущів, характерних для рослин роду конопель з ознаками уходу та культивування.

В результаті заходів щодо протидії наркозлочинності поліцейські в ході слідчих дій виявили у мешканця с. Луганського плантацію з саджанцями коноплі – ще трохи і рослини перетворились би на відбірний наркотичний врожай. Під час огляду, 40 - річний чоловік розповів правоохоронцям, що наркотик вирощував виключно для себе.

Чоловік старанно доглядав за посівами в очікуванні врожаю. Насіння конопель він замовив через Інтернет. Орієнтована вартість одного насіннячка – 250 гривен. Всього на подвір’ї було вилучено 21 кущ нарковмисних рослин.

В іншому випадку в поле зору поліцейських потрапила 60 - річна мешканка Часів Яру, яка також займалась незаконним вирощуванням коноплі. В ході обшуку приватного будинку поліцейськими було вилучено 71 кущ ретельно доглянутих рослин.    

Обидва факти внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

Ведеться досудове розслідування.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції