Поліцейські Бахмута знайшли хлопця, який гуляв прифронтовим містом

03.08.2017


Правоохоронці працювали майже усю ніч. Під ранок дитина була знайдена неушкодженою. Поліцейські провели профілактичну бесіду з мамою і її сином, про недопущення подібних випадків у майбутньому.

Вчора близько 22.00 до чергової частини Бахмутського відділу поліції надійшло повідомлення від жительки с. Миронівський про те, що її 12-річний син не повернувся з бібліотеки.

Виявилося, що вчора зранку, хлопець разом зі своїми сестрами пішли до бібліотеки. Вийшовши з неї юначе пішов осторонь від сестер. І до моменту повідомлення в поліцію дома не з’явився. Мати спочатку намагалася самостійно знайти сина, так як раніше вже були випадки коли він уходив з дому. Але коли на вулиці зовсім потемніло зрозуміла, що без допомоги правоохоронців їй не обійтися і лише пізно увечері повідомила про подію в поліцію.

На пошуки дитини оперативний черговий орієнтував весь особовий склад поліції, всі зовнішні служби. До пошуків дитини був залучений кінолог зі службовим собакою. Правоохоронці встановили родинні та дружні зв'язки юного мандрівника, відпрацювали вулиці, занедбані будинки, посадки. Ситуація погіршувалася не тільки темним часом доби, але й тим, що селище, в якому проживає втікач з родиною знаходиться у безпосередній близькості від лінії зіткнення.

Службовий пес вів правоохоронців аж до окраїни населеного пункту. І вже під ранок поліцейські знайшли мандрівника у сусідньому Світлодарську.
В ході бесіди з хлопцем співробітники поліції встановили, що дитина просто захотіла погуляти і весь цей час блукала вулицями прифронтового населеного пункту.
За словами матері, спочатку вона не надала цьому значення, так як раніше хлопець неодноразово гуляв допізна , але коли вже стало зовсім пізно жінка зрозуміла, що їй самій сина не знайти  і вона вирішила повідомити про подію в поліцію.

Поліцейські провели профілактичну бесіду з мамою і її сином. Під час бесіди поліцейські нагадали про небезпеку, яка підстерігає дітей в прифронтових населених пунктах і узяли обіцянку від хлопця про недопущення подібного в майбутньому.

Поліція звертається до всіх громадян: якщо зник ваш родич або близька людина  негайте часу, негайно повідомляйте про це в поліцію. Це значно збільшує шанси розшукати ваших близьких якомога швидше.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції