Правоохоронці Бахмута на КПВВ виявили холодну зброю у чоловіка, який половину свого життя провів у тюрмі

29.07.2017


Співробітники поліції під час чергування на контрольно пропускному пункті в’їзду - виїзду  вилучили саморобний ніж у  раніше засудженого чоловіка з 30 річним тюремним стажем. Правопорушник пояснив, що холодну зброю тримав в якості сувеніру.

Увагу правоохоронців, які чергували на КПВВ, привернув чоловік, який пересувався на автобусі. Під час перевірці документів чоловік явно нервував і як виявилося недаремно: в особистих речах правоохоронці виявили та вилучили саморобний ніж. 54-річний чоловік, який тільки-но звільнився з місць позбавлення волі, де відсидів 4 роки за крадіжку, повертався до себе до дому в м. Костянтинівка. Порушник пояснив, що дану зброю він віз в якості сувеніра.

Треба зазначити, що вказаний порушник розумів, що порушує закон, так як половину свого життя провів за гратами.

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ч.2 ст. 263 « Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу» Кримінального кодексу України. За вчинення такого правопорушення передбачено покарання до 3 років позбавлення волі.

Бахмутський відділ поліції Донецької області      

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції