У центрі прифронтового Торецька поліцейські разом з лігівцями роздали дітям морозиво

17.07.2017


Хіба потрібен привід, щоб зробити дітям приємно? Лігівці Торецька вважають, що ні. Сьогодні правоохоронці та лігівці взявши із собою  улюбленіші ласощі дітей – морозиво, вирушили вулицями міста.

Містянам вже давно відомо  про діяльність молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських». Лігівців можна побачити на все обласному п’ятничному інструктажі пліч-о-пліч в наставниками в погонах. Підлітки разом з правоохоронцями проводять спільні рейди, під час яких розповідають громадянам  про найпоширеніші схеми шахраїв. Також вони часті гості у школах, дошкільних закладах, пришкільних таборах. Під час зустрічей з дітьми молодші помічники поліцейських нагадують дітлахам про правила поведінки на дорозі, на воді, про алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Нещодавно лігівці допомагали поліцейським оформити факт ДТП без постраждалих.  І це не повний перелік заходів, які впроваджують в життя лігівці Торецька.

 А сьогодні підлітки запропонували правоохоронцям роздати всім дітям, яких вони зустрінуть вулицями міста, морозиво. І як завжди, поліцейські їх підтримали. Взявши із собою улюбленіші ласощі всіх дітей, лігівці вийшли на вулицю. Скільки радощів та приємних здивувань подарували сьогодні активна молодь міста не одному десятку хлопчиків та дівчаток. 

Ліга майбутніх поліцейських

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове