Лігівці Костянтинівки нагадали дітям правила поведінки на водоймах

17.07.2017


Костянтинівські учасники "Ліги майбутніх поліцейських" під час літніх заходів з дітьми багато уваги приділяють темі безпечної поведінки на водоймах. Такі бесіди проходять невимушено : спочатку діти розповідають, хто вже побував колись на морі, або на річці або на озерах. Про правила поведінки, яких необхідно дотримуватись при відпочинку на воді влітку, дітки уважно слухають інформацію лігівців. Також під час таких виховних годин лігівці показують дітям кадри з мультфільму "Ну, постривай!", щоб малюки могли подивитися, як саме неправильно персонаж Вовк себе веде на водоймах. Наприклад, Вовк пірнає глибоко, не маючи належного оснащення. Або Вовк постійно влаштовував небезпечні ігри на водоймах. Крім того, Вовк намагався неодноразово перевертати надувний матрац Зайчика. 


А на завершення таких виховних годин лігівці разом з поліцейським Оленою Дужак подарували школярикам чудові зошити з обкладинками, на яких зображено "морську тематику" : синьо-білі смужки з якорями, маяками, корабликами на хвилях, і штурвалами. Діти дуже радіють таким чудовим призам, які будуть їм нагадувати про проведені виховні години, а крім цього, ці зошити обов’язково знадобляться дітям з 1-го вересня, коли діти підуть до школи.

Правила безпечної поведінки на водоймах влітку:

До купання
1. Діти можуть знаходитися на водоймах лише з дорослими (батьками).
2. Не можна купатися відразу після прийому їжі.
3. Купатися слід тільки в спеціально відведених та обладнаних місцях.
4. За відсутності пляжу потрібно обирати чистий пологий берег без корчів, гострого каміння і ям. Засмічений й нерівний берег небезпечний навіть для досвідчених плавців.

Під час купання
1. Не можна влаштовувати небезпечні ігри на воді, наприклад, перевертати надувні матраци або штовхати, коли на ньому знаходиться людина. 
2. Купатися дітям можна не більше 10-15 хвилин.
3. При судомах не розгублюйтесь, кличте на допомогу.
4. Не плавайте далеко від берега, не запливайте за попереджувальні знаки.
5. Дітям категорично неможна купатися без нагляду дорослих.
6. Дуже обережно слід плавати на надувних матрацах і надувних іграшках. Вітром або плином їх може віднести дуже далеко від берега.

Ліга майбутніх поліцейських

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове