Лігівці Костянтинівки в дошкільному закладі провели ігровий спектакль з профілактики безвісного зникнення дітей

15.07.2017


Поліція Костянтинівки проводить виховні години в дитячих садках Костянтинівки з метою попередження безвісного зникнення дітей. У виконанні цієї мети поліцейським допомагають лігівці. Сьогодні учасниці "Ліги майбутніх поліцейських" разом з поліцейським Оленою Дужак провели повчальний ігровий захід за казкою "Колобок" у костянтинівському дитячому садочку "Дзвіночок". 
- "Назва нашого спектаклю походить від відомої усім дітям про персонажа Колобка",- розповідає учасниця "Ліги" Аня. Для проведення гри лугівці з поліцейським обрали красиву картинку, де намальовані казкові герої, а також книжечку про Колобка. З малечею підліки розіграли навіть діалоги персонажів : вовка, зайчика, лисички, ведмедя і колобка. За сценарієм, Колобок схопився та побіг від лисички до дому і коли прибіг, то сказав усім діткам, що не можна убігати з дому та довірятися незнайомцям і нікуди не можна ходити з чужими людьми, а лише з батьками і ніколи не відчиняти двері незнайомцям, коли знаходишся дома один та чекаєш на батьків.

 


- "Дітки були такі радісні під час цього ігрового спектаклю, їхні оченята сяяли від щирого спілкування. Малюки розповідали слова з діалогів персонажів, як у справжньому спектаклі. А одна дівчинка навіть вдягла спеціальні жовті вушка, щоб зіграти роль лисички",- поділилася враженнями Оля Орлова. "Коли ми стали прощатися, то дітки сказали, що вони добре засвоїли ці правила безпеки і не будуть довірятися ніяким незнайомцям, і зрозуміли, що не є добрим вчинком не слухатися батьків і не можна самовільно уходити з дому. Наостанок, малеча отримали чудові наклейки з улюбленими казковими персонажами, щоб навіть після спектаклю засвоювали вивчену під спектаклю тему безпеки. Дітлахи запросили нас обов’язково приходити до них ще з різними заходами, і ми, звичайно, прийдемо ще, щоб провести для наших чудових малюків багато корисних і цікавих заходів", - сказали Оля і Аня.

Ліга майбутніх поліцейських

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове