Автошляхи Бахмутьского територіального підрозділу під посиленою увагою правоохоронців

15.07.2017


Останнім часом на території Донецької області збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. За для попередження трагедій на дорогах та попередження створення аварійних ситуацій поліцейські, що відповідають за безпеку дорожнього руху та патрульні поліцейські провели спільну нараду, на якій було прийнято рішення про більш активну взаємодію.

Тому, щоб привчити водіїв дотримуватись Правил дорожнього руху, не керувати транспортом у стані сп’яніння та не допустити дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, було вирішено створити спільні патрулі, в які будуть входити працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху та патрульні поліцейські.

Інспектора з дорожнього нагляду, насамперед слідкуватимуть за дотриманням швидкісного режиму, перевезення пасажирів, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, правил зупинки і стоянки тощо.

Що ж до водіїв, то в них перевірятимуть документи на авто, водійські посвідчення, закликатимуть пропускати пішоходів на переходах, не перевищувати дозволену швидкість, не розмовляти за кермом під час керування автомобілем, а також пристібати ремені безпеки.

Однак, учасниками дорожнього руху є не тільки водії. Так, поліцейські будуть спілкуватися з пішоходами, вести бесіду про безпеку дорожнього руху, пояснювати, що дорогу треба переходити лише на пішохідному переході чи на зелене світло світлофора, не можна її перебігати в недозволених місцях, навіть якщо і немає машин.

Мета посилення безпеки дорожнього руху є запобігання дорожньо-транспортним пригодам та привернути увагу суспільства до проблемних питань у сфері забезпечення безпеки доріг.

Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху – пішоходів, водіїв транспортних засобів та велосипедистів – неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та бути взаємоввічливими.

Костянтинівське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове