Поліцейські Бахмута проводять роботу націлену на профілактику правопорушень скоєних неповнолітніми

29.06.2017


Правоохоронці ювенальної превенції провели рейд містом. Виявлено підлітків за вживанням алкоголю та торгівельний заклад, в якому продали алкоголь неповнолітньому.

Під час рейду містом поліцейські біля багатоповерхівки виявили трьох хлопців, які вживали пиво. Під час з’ясування обставин виявилось, що двоє з них не досягли 16 річного віку. На місце події були викликані батьки, на яких було складено адміністративний протокол за невиконання батьківських обов’язків по вихованню своєї дитини за ст.184 КУпАП. А на їх дорослого товариша було складено протокол за розпивання спиртних напоїв в громадських місцях за ст. 178 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

Також під час рейду поліцейські виявили торгівельний заклад в якому продали алкогольну продукцію неповнолітньому. Факт підтвердився та поліцейські склали на продавця протокол за ч. 2 ст. 156 - Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами Кодексу України про адміністративні правопорушення (продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років).

Таке діяння тягне за собою покарання у вигляді накладення штрафу на продавця від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів, також працівники ювенальної превенції попередили, що, в разі порушення вимог чинного законодавства, крім накладання штрафних санкцій, власнику торгового закладу загрожує позбавлення ліцензії.

Поліція Бахмута в черговий раз нагадує про те, що відповідно до чинного законодавства, продавець зобов’язаний отримати у покупця, який купує вищезазначені товари, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів такій особі забороняється.

Вкотре звертаємося до продавців та власників магазинів з вимогою дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції