За вчинення насильства над батьком бахмутчанин отримав 3 доби арешту

27.06.2017


Майже  щодня до поліції Бахмута надходять повідомлення від мешканців міста, які страждають від домашнього насильства. З метою недопущення вказаних правопорушень дільничними офіцерами поліції постійно проводиться відповідна профілактична робота.

Наркоманія, алкоголізм, матеріальні труднощі - це основні причини того, від чого страждають члени сім'ї, через що виникають проблеми між подружжям, розпадаються сім'ї.

З метою недопущення вказаних правопорушень дільничними офіцерами поліції постійно проводиться відповідна профілактична робота. Так, з початку 2017 року до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення було притягнено 40 осіб.

Нещодавно  до дільничних інспекторів поліції звернувся бахмутчанин. Чоловік поскаржилась на свого сина, від якого уже тривалий час терпить знущання та образи. Після проведення перевірки, поліцейські склали відносно чоловіка адміністративний протокол за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рішенням суду, куди було направлено протокол для прийняття рішення, зловмиснику визначено покарання у виді арешту строком на 3 доби.  

На сьогоднішній день на профілактичному обліку за вчинення насильства в сім’ї в Бахмутьскому відділі поліції перебуває 93 особи. З  кожним проводиться відповідна профілактична робота.  

Бахмутьский відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції