До зони відпочинку дітей в Святогірську прибули поліцейські з Волновахи та Бахмута (ФОТО)

20.06.2017


За розпорядженням заступника голови Нацполіції України – начальника Нацполіції Донецької області В’ячеслава Аброськіна за для безпеки дітей збільшено кількість мобільних патрулів, які будуть цілодобово знаходитись поруч з таборами.

В Святогірську створена група швидкого реагування, яка складається з числа співробітників ювенальної превенції, працівників поліції по забезпеченню безпеки дорожнього руху та дільничних офіцерів зі всієї Донецької області. Сьогодні на зміну правоохоронцям з Маріуполя приїхали поліцейські з Волновахи та Бахмута. Слов'янські поліцейські беззмінно впродовж усього літа знаходяться з дітьми.

Вже 10 з 14 таборів відкрили свої двері для дітей, сьогодні ще один комплекс відпочинку прийме близько 200 дітлахів. На перший заїзд очікується більше 3 тисяч дітей зі всієї Донеччини і не тільки.

Наше основне завдання - забезпечити спокійний відпочинок нашим дітям. Протягом всього часу відпочинку дітей потрібно тісно контактувати з адміністрацією установ, надавати всю необхідну допомогу , проводити різноманітну профілактичну роботу з дітьми, - під час інструктажу нового складу ГШР сказав начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин.

В одному з таборів протягом усього року проживає понад 350 дітей. Це діти, які опинилися в складній життєвій ситуації - з різних причин позбавлені батьківського піклування.

-Серед дітей, які знаходяться у нас на відпочинку є дітки «групи ризику» - схильні до бродяжництва. Тому ми не повинні допустити самовільного уходу малечі з таборів, - зазначив начальник поліції.

Крім додаткових ГШРів у вихідні та святкові дні у містечку буде патрулювати патрульна поліція Краматорська і Слов’янська.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції