Правоохоронці Бахмута нагадали дошкільнятам правила дорожнього руху (ФОТО,ВІДЕО)

07.06.2017


Працівники поліції із забезпечення безпеки дорожнього руху Бахмутського відділу поліції організували цікавий пізнавальний захід для вихованців дитячого садочку № 25 «Дзвіночок».

Сьогодні поліцейські завітали до наймолодших учасників дорожнього руху аби ще раз нагадати малечі про необхідність неухильно виконувати правила дорожнього руху та розповіли про небезпеку, яка може очікувати на дорозі.

Діти радісно зустрічали друзів в погонах та із задоволенням відповідали на їх питання. В теплій дружній обстановці правоохоронці розповіли юним учасникам руху для чого існують дорожні знаки, розмітка, як правильно перетинати проїзну частину та нагадали до чого призводять нехтування правилами безпеки.

Правоохоронці побажали дітлахам приємних літніх спогадів, безліч позитивних емоцій.

В свою чергу діти запевнили поліцейських, що обов’язково прислухаються до порад поліцейських та будуть дотримуватимуться Правил дорожнього руху.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції