У Часів Ярі правоохоронці викрили наркопритон

06.06.2017


Працівники Бахмутського відділу поліції викрили місцевого жителя, який надавав житло знайомим для незаконного виготовлення та вживання наркотичних засобів. Розпочато досудове розслідування.

До будинку 35-річного жителя м. Часів Яру працівників поліції привела наявна оперативна інформація про можливе виготовлення в ньому наркотичних засобів.

На момент візиту правоохоронців у гостях у  господаря знаходилось ще четверо чоловіків. Усі вони вже перебували у стані наркотичного сп'яніння.

За письмовою згодою власника поліцейські провели огляд домоволодіння, під час якого виявили і вилучили в кухні медичні шприци різними об’ємами  з залишками наркотичного засобу «опія ацетильованого» та посуд для його виготовлення, а також пластикову пляшку з різким запахом розчинника. 

Речові докази відправлені на дослідження.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення для цих цілей) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції