В Сіверську Бахмутського району правоохоронці затримали злочинне «тріо», яке залишило мешканців декількох населених пунктів без телефонного зв’язку

03.06.2017


Вчора до поліції звернулися працівники підприємства зв'язку і повідомили про те, що на одному з їх об'єктів спрацювала сигналізація, невідомими був відкритий технічний колодязь. В оперативному порядку на місце події прибув наряд поліції.

Правоохоронці провели низку оперативно-розшукових заходів, з метою встановлення можливих свідків та затримання викрадачів. В результаті проведених комплексних заходів правоохоронці вийшли на трьох місцевих мешканців 25-30 років, які залишили близько 400 абонентів без  телефонного зв’язку. Виявилося, що чоловіки заздалегідь пригляділи «здобич». Після цього подільники пішли на «діло». Зрізавши кабель крадії винесли його, обпалили та планували виручити за нього легкі гроші, однак їх планам завадили правоохоронці.

Як пояснили затримані, не маючи постійного місця роботи, вони прихопивши з собою сокиру і секатор вдалися до більш легкого і швидкого заробітку шляхом розкрадання кабелю.

Зараз викрадачі перевіряються на причетність до скоєння інших кримінальних правопорушень на території м. Сіверська та інших населених пунктів Бахмутського району. Дії підозрюваних кваліфіковані за ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 3 років позбавлення волі.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції