Сувенір на дембель. Поліцейські Бахмута на блокпосту вилучили дві бойові гранати

31.05.2017


Правоохоронці на блокпосту, під час стандартної перевірки рейсового автобусу у військовослужбовця, в сумці виявили дві бойові гранати, три запали та пороховий заряд до протитанкового гранатомету.

Військовослужбовець 1988 року народження демобілізувавшись їхав звичайним рейсовим автобусом додому у мирний регіон. Розуміючи що гранати, які він перевозить дуже небезпечна річ, при необережному поводженні з якою може загинути не тільки власник, а й оточуючі на відстані до 20-50 метрів, все одно віз боєприпаси у власній сумці. Наражаючи таким чином мирних громадян на небезпеку.

Під час перевірки його речей поліцейські виявили дві бойові гранати Ф-1, три запали та пороховий заряд до протитанкового гранатомету. Боєприпаси були вилучені правоохоронцями зі спеціалістами вибухотехніками та направлені на експертизу.

Факт попередньо кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими пристроями» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 7 років позбавлення волі.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції