Поблизу с. Кодема в полі тракторист знайшов постріл від гранатомету

25.05.2017


Чоловік побачивши незнайомий предмет одразу зателефонував до поліції та сам не торкаючись чекав приїзду спеціалістів.  Співробітниками поліції місце зі знахідкою було оточене до приїзду спеціалістів.

Кожний день правоохоронці несуть службу в посиленому варіанті на автошляхах, залізничних та автовокзалах, вулицях населених пунктах, службах експрес-доставки, аби будь які вибухові пристрої, не завдали мирним мешканцям горя та трагічних наслідків. На всі виклики, які стосуються даних об’єктів правоохоронці реагують миттєво. Вчорашній випадок не став виключенням.

Вчора у другій половині дня до чергової частини зателефонував чоловік, який повідомив, що працюючи в полі він на землі підозрілий предмет. Чоловік не розгубився відразу зателефонував до поліції.

На місце негайно прибула слідчо—оперативна група. Поліцейські  оточили територію до приїзду піротехніків. Дійсно на землі в полі спеціалісти виявили постріл до гранатомету РПГ 16. Він знаходився на відстані 2 кілометрів від найближчого жилого будинку.

 Небезпечну знахідку було вилучено. Дана подія зареєстрована у Бахмутському відділі поліції. Проводиться перевірка.

Поліція закликає громадян надалі бути пильними та спостережливими, повідомляти про підозрілі предмети за телефоном «102», та в жодному разі не намагатися перевірити такі предмети самостійно.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції