50000 гривен віддала переселенка за «порятунок сина»

23.05.2017


Про телефонних шахраїв та їх схеми видурювання грошей поліцейські постійно розповідають громадянам, наводячи немало прикладів.  Однак довірливі мешканці нашого регіону все одно потрапляють на гачок до аферистів, поспішаючи перерахувати гроші невідомим, аби «врятувати» рідних.

Довіривши шахраям, 66-річна переселенка втратила 50 тисяч гривень.

Вчора, близько 11години ранку на мобільний телефон потерпілої, зі скритого номеру, подзвонив невідомий, який представився працівником поліції та розповів про те, що її сина затримано правоохоронцями за зберігання наркотичних речовин. Аферист почав давити на материнські почуття жінки, розповідаючи про те, що її синові доведеться наступні вісім років провести в місцях позбавлення волі. Під час спілкування з жертвою шахрай запевнив жінку, що питання можна вирішити, до того часу, поки ще не зібрані усі матеріали справи, перерахувавши на певний банківський рахунок 50000 гривен.

Розгублена жінка поспішила до найближчої банківської установи та скориставшись терміналом перерахувала на вказаний шахраєм рахунок необхідну суму грошей.

Лише після цього жінка вирішила подзвонити синові, і в телефонній розмові з останнім дізналася, що він на роботі і ніяких неприємностей в нього не виникало.

Виконуючи накази афериста, жінка забула про головне:перервати розмову зі співбесідником та перевірити інформацію, подзвонивши на 102 або родичу.

Слідчим Бахмутського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Розпочалося слідство.

Правоохоронці закликають громадян добре подумати, перш ніж віддавати свої заощадження невідомо кому. Особливо тоді, коли незнайомі люди,представляючись по телефону вашими родичами або представниками правоохоронних органів, настійливо прохають у вас гроші, щоб «врятувати» рідних вам людей. Коли до вас надходять такі, або подібні пропозиції, негайно кладіть трубку та телефонуйте на «102»

З початку року на гачок аферистів потрапили майже 40 жителів Бахмута.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції