Обережно! Віконні аферисти беруть гроші і зникають

18.05.2017


Без вікон і без грошей. В Бахмуті віконні шахраї ошукали 45-річного клієнта  на 5 тисяч гривень. Обіцяючи поставити металопластикові вікна, вони зробили заміри, отримали гроші… і зникли. 

Якісні, зі знижками, а то і на виплат – таке оголошення прочитав потерпілий, коли повертався додому з роботи. Вирішив подзвонити за вказаним в оголошенні номером. Домовившись по телефону з представниками фірми, чоловік залишився вдома, аби дочекатися «професіоналів». Двоє чоловіків, які представилися працівниками вказаної в оголошенні фірми, не заставили довго себе чекати та, зробивши заміри вікон, склали договір та взяли передоплату у розмірі 5 тисяч гривен. Після чого залишили помешкання чоловіка, пообіцявши скоро приїхати з вікнами. Але, в обіцяний день, потерпілий вікон так і не отримав. Тоді він вирішив нагадати про себе тим, кому сплатив значну суму. Але шахраї почали його переконувати, що все зроблять, треба тільки почекати деякий час.

Розуміючи, що міг потрапити на гачок до аферистів клієнт фірми - шахрая вирішив звернутися до поліції.

Отримавши повідомлення, поліцейські зрозуміли, що мова йде  про відому їм фірму з сусіднього Краматорська. Подібного роду в цьому році від жителів міста  вже надходили жалоби на цю віконну фірму. Поспілкувавшись з представниками підприємства, люди в погонах встановили, що беручи велику кількість замовлень, вони ніби - то «не встигають» виконувати замовлення.

За цим фактом слідчим відділом Бахмутського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ст.190 Кримінального  кодексу України «Шахрайство» . Триває слідство.

Щоб застерегти жителів Бахмута від подібних історій, правоохоронці радять не зв'язуватися з горе-фірмою, яка активно розміщує свої оголошення в під’їздах домівок, на дошках оголошень по всьому місту.  Перш ніж довірити свої гроші чужій людині, переконайтеся в його порядності.

Цей шахрайський сценарій також побудований на вірі українців у дива. За неймовірно вигідною пропозицією вам можуть запропонувати придбати все: від одягу та побутової техніки - до пластикових вікон та цукру. Єдина спільна умова - передоплата.

Аби стовідсотково уберегтися від шахраїв, потрібно діяти за схемою: отримав товар, перевірив якість і тільки після цього - заплатив.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції