Черговий наркоаграрій потрапив у поле зору оперативників бахмутської поліції

13.05.2017


33-річний житель с.Покровське Бахмутського району не встиг зібрати наркотичний врожай, який дбайливо вирощував упродовж кількох тижнів. Нарковмісні рослини були виявлені та вилучені співробітниками Бахмутського відділу поліції. На власника плантації чекає кримінальна відповідальність. Він вже не вперше має проблеми с Законом через наркотики.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 309 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели обшук за місцем мешкання раніше судимого мешкання Бахмутського району. Під час обшуку було виявлено 19 рослин коноплі. Рослини мали сліди невтомного догляду: були дбайливо підгорнуті та политі.

Чоловік старанно доглядав за посівами в очікуванні врожаю, проте правоохоронці оперативно припинили його протиправну діяльність.

Насіння конопель чоловік замовив через Інтернет. Орієнтована вартість одного насіннячка – 30 гривен. За словами затриманого, заборонені рослини він вирощував для власного вживання.

Вилучене направлено на експертизу.

Вирішується питання про перекваліфікацію раніше відкритого кримінального провадження на ст.310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або вирощування снодійного маку або конопель).

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції