Правоохоронці Бахмута розкрили дві крадіжки, які скоїли неповнолітні дівчата

13.05.2017


Завдяки роботі офіцерів ювенальної превенції в Бахмуті встановлено причетність двох 15-річних дівчат  до крадіжки мобільних телефонів зі спортивного комплексу. Малолітнім крадійкам загрожує до 6 років позбавлення волі.

Нещодавно до правоохоронців надійшло повідомлення про крадіжки мобільних телефонів зі спортивного комплексу. Злочинці скористалися вільним доступом до речей та завдали неповнолітнім потерпілим матеріальної шкоди на загальну суму понад 5 тисяч гривень.

Працівникам ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції  вдалося встановити, що дані діяння скоїли двоє неповнолітніх дівчат, які вже раніше потрапляли в поле зору правоохоронців.

Не зважаючи на юний вік одна з дівчат-крадійок намагалася ввести в оману правоохоронців, стверджуючи, що мобільний телефон вона придбала в іншої особи і до крадіжки не має ніякого відношення. Але це їй не допомогло, адже в результаті оперативно - розшукових заходів в неї був виявлений речовий доказ – викрадений мобільний телефон.

В обох випадках правоохоронці вилучили крадені телефони, які по закінченню всіх необхідних слідчих дій будуть повернуті власникам.

Підліткам загрожує кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції