Правоохоронці Бахмута помістили двох дітей із неблагополучної родини до лікарні

12.05.2017


Співробітники ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей виявили у м. Соледар сім'ю, в якій троє дітей віком 2, 4 та 10 років проживали в неналежних умовах. Малюків було поміщено до дитячої лікарні, а їх мати притягнута до адміністративної відповідальності. Вирішується питання щодо вилучення дітей з родини.

Під час чергового рейду в м. Соледар правоохоронці виявили родину, яка опинилася в складних життєвих умовах і, в якій виховується троє неповнолітніх дітей.

27-річна мати сама виховує трьох дітей, ніде не працює, зловживає спиртними напоями. Під час раптового візиту правоохоронці виявили, що у кімнаті гуртожитку, де мешкає родина, відсутні продукти харчування для малечі (з їжі правоохоронці помітили лише хвіст від риби, який лежав на стільці перед ліжком). Білизна, одяг дітей - брудні, смердючі. Повітря в помешканні пронизано тютюном та алкоголем. Самі діти були неохайні, голодні. Зважаючи на усі обставини, було прийняте рішення про поміщення молодших хлопчиків в лікарню для подальшого медичного обслідування, а старшу дівчинку – до школи інтернат с. Парасковіївка. Наразі діти знаходиться у безпеці.

Відносно горе - матері, співробітниками поліції було складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП за невиконання батьківських обов'язків по догляду за дитиною. В даний час справа про адміністративне правопорушення знаходиться в міському суді на розгляді.

Співробітниками районної служби у справах дітей вирішується питання про вилучення дітей з родини.

З боку співробітників ювенальної превенції тривають заходи по встановленню подібних сімей та захисту прав дітей у таких сім'ях.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції