Гроші переказала, а товару так і не дочекалась: мешканка Бахмутського району втратила три тисячі гривень через шахраїв

06.05.2017


Правоохоронцями розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.190 КК України «Шахрайство», вживаються заходи щодо встановлення особи зловмисника.

Зі слів заявниці, 29-річної мешканки с. Хромове Бахмутського району, на одному із сайтів у мережі Інтернет вона знайшла оголошення про продаж необхідного їй товару за привабливою для неї ціною. Зв’язавшись із Інтернет-продавцем по телефону, номер якого був вказаний у об’яві, жінка домовилась з ним про купівлю-продаж та переказала телефонному незнайомцю передплату у розмірі 3000 гривень. Не дочекавшись в обумовлений термін на замовлення, потерпіла намагалась зв’язатись із «продавцем», але всі її спроби були марними - номер абонента був вже відключений від мобільної мережі.

Слідчими Бахмутського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронцями встановлюється особа зловмисника, причетного до скоєння вказаного злочину.

Увага! Шановні громадяни, правоохоронці вкотре застерігають: виконуючи фінансові операції під час здійснення замовлень у мережі Інтернет, не поспішайте віддавати свої гроші за товар, який вам ще не надійшов. Будьте уважними та обережними.

У разі виникнення підозрілих ситуацій негайно телефонуйте до поліції за телефоном «102».

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції